Było o zaletach, przyszedł czas na wady żelazka ze stacją parową. Czy takie istnieją?

Było o zaletach, przyszedł czas na wady żelazka ze stacją parową. Czy takie istnieją?

W ostatnim artykule poruszyliśmy temat zalet żelazka ze stacja parową. Mając na uwadze, że wielu z Was porównuje zarówno wady, jak i zalety, dziś chcielibyśmy opowiedzieć o tym gorszym aspekcie sprzętu. Zapewne zastanawialiście się, czy ten istnieje, skoro żelazko ze ze stacją parową posiada tyle pozytywów. Okazuje się, że istnieją i mogą mieć znaczący wpływ na to, czy zaopatrzycie się w to urządzenie czy nie. Nie przedłużamy zatem. Zachęcamy do lektury.

Dlaczego możesz powiedzieć: NIE żelazku ze stacja parową?

Pierwszą i największą wadą tego rozwiązania jest oczywiście cena. Okazuje się, że może być nawet kilkukrotnie wyższa, niż ta, którą zapłacimy za tradycyjne żelazko. Niestety wiele osób właśnie z tego powodu rezygnuje z zakupu specjalistycznego sprzętu do prasowania.

Jeśli stać Was na zakup takiego żelazka, weźcie pod uwagę inne mankamenty, które mogą odstraszyć potencjalnego użytkownika. Na pewno należy do nich hałas, który pojawia się w czasie użytkowania żelazka. Co więcej, aby żelazko działało zgodnie z założeniem, najczęściej trzeba do niego dokupić specjalną deskę do prasowania, która umożliwi zamontowanie stacji we właściwym miejscu. Konsekwencją tego są duże gabaryty całości, które nie zawsze można zmieścić w mieszkaniu. Warto również podkreślić fakt, że choć takie żelazko prasuje krócej, ma znacznie większy pobór mocy, niż tradycyjne, a to oznacza dodatkowe koszty za energię elektryczną.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *